top of page

BEYAZ ÇAYLAR

Adını henüz açılmamış tomurcukların üzerindeki ince gümüş-beyaz tüylerden alır. Sadece 3-4 dakikalık bir demleme süresinin sonunda ideal tadına ulaşır. Çay bitkisinin yeni filizlenmiş tomurcukları elle tek tek toplanır ve damaklarda yumuşak, meyvemsi bir tat bırakan, birçok hastalığa karşı koruyucu olduğu bilinen beyaz çay mucizesi ortaya çıkar. Çay tomurcukları, doğal gün ışığında kurutulmaya bırakılır. Ardından dikkatli bir şekilde oksidasyonu engellemek için gerekli işlemler devam eder.

Çapa 1

KEIFI RİZE BEYAZ ÇAY

Beyaz Çay / Türkiye

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde, yüksek rakımlı genç çay bahçelerinden elle toplanmış İLK HASAT ürünü. Yeni çıkmış tomurcuklar elle toplanarak, tamamen elle toplanıyor, doğal ve geleneksel yöntemlerle üretiliyor.
Hissedilir aroması ve rahat içimi ile son derece sağlıklı bir çay. Hücr
elerin yenilenmesine katkı sağlıyor, vücudu koruyor, huzur ve mutluluk veriyor.

BEYAZ GÜMÜŞ YAPRAKLAR

Beyaz Çay / Çin

Yüzyıllardır Çin’de kraliyet aileleri için özel olarak toplanan dünyadaki en kaliteli çaylardan. Çin’de, özel bir bölgede, her yıl sadece birkaç gün tam mevsiminde toplanır ve tamamen elle üretilir. Çok nadir bir hasattır.

AROMALI BEYAZ ÇAYLAR

BEYAZ KAVUN

Beyaz Çay / Çin

Ünlü Pai Mu Tan beyaz çayının karakteristik yumuşak içimi, taptaze özel kokulu kavunların doğal aromasıyla lezzetlendirildi. Vücudun tazelenmesi için çok özel ve yumuşak içimli bir çay.

BEYAZ NAR

Beyaz Çay / Çin
Beyaz çay, nar, kırmızı meyveler...
Sağlık ve huzur dolu bir fincan...

bottom of page